С много емоции, усмивки и вълнуващи спомени ПГТО „Добри Желязков“ изпрати своя Випуск 2026

Пон, 18.05.2026

Възпитаниците на гимназията символично се качиха на „машината на времето“, за да се върнат назад към първите си стъпки в училище, към споделените мигове в класните стаи, ученическите приключения, успехите и всички онези малки моменти, които превърнаха годините в ПГТО „Добри Желязков“ в незабравима история. С поглед, устремен напред, и с усмивки, изпълнени с надежда, те отправиха своите мечти към бъдещето – готови да полетят с криле на радост, увереност и щастие, че притежават силата да успеят.

Тържеството бе изпълнено и с много признателност. С прочувствени думи зрелостниците изразиха своята дълбока благодарност към ръководството на гимназията за подкрепата, грижата и вдъхновението през годините. Особено емоционални бяха обръщенията към техните класни ръководители – учителите, които неотлъчно са били до тях във всеки труден и щастлив момент.

С топли думи, подаръци и искрени благодарности бяха почетени и всички учители, оставили следа в сърцата на учениците.

Изпращането на Випуск 2026 бе празник на младостта, мечтите и надеждата – доказателство, че училището не е просто място за знания, а дом на приятелства, спомени и израстване.

На добър час, випускници! Нека смело следвате мечтите си, да вярвате в себе си и никога да не губите светлината, която носите в сърцата си. Пожелаваме ви здраве, щастие, вдъхновение и много успехи по пътя напред! Светът ви очаква! На добър час!

Снимки

24.846 ms. | 6.00MB